ראשי > תחומי שירות > אינטרקום
armagedon-new-website_finalicons

אינטרקום

אינטרקום

כיום מערכת האינטרקום היא הרבה יותר מאשר לחצן בכניסה לבית. כשאנו מתכננים ומבצעים התקנת אינטרקום לבית, אנו יוצאים מנקודת הנחה שהוא חייב לתת ללקוחות שלנו שני פתרונות: הפתרון האחד – שליטה מרחוק בכל הכניסות לבית. והפתרון השני – בקרה על כל מי שנכנס או מעוניין להיכנס לבית. למעשה מדובר במערכות אינטרקום IP חכמות המסוגלות להכיל מספר רב של תכונות ופתרונות לדיירי הבית:ראשית, האינטרקום מעניק שליטה ובקרה מלאה על כל כניסות הבית: יש אינטרקום לשער הכניסה מן הרחוב, אינטרקום בכניסה לבית וגם לכניסות אחוריות נוספות אם יש. אמצעי הבקרה כוללים מצלמות ושיחות קוליות לפי הצורך. שנית, האינטרקום הוא אינטרקום אלחוטי הנשלט מרחוק – וגם מתוך הבית. בעזרת אפליקציית שליטה מן הטלפון ניתן לבדוק מי עומד בכניסה ולאפשר או לא לאפשר כניסה לבית. שלישית, ממשק השליטה של האינטרקום פרוס בבית בכמה נקודות, בהתאם לנוחות ולצורך. כך, לדוגמא, בית עם מספר קומות יכיל מספר פאנלים לתפעול האינטרקום – במקרה שבו, למשל, הטלפון הנייד איננו לידינו, או עבור אורחים ובני בית שאין להם גישה לטלפון הנייד. כמו כן, בתכנון נכון ההתראה של המערכת תישמע היטב באזורים הדרושים בבית. אנו מתכננים ומתקינים את כל סוגי מערכות האינטרקום – אינטרקום עם מצלמה, אינטרקום אלחוטי, אינטרקום לבית, אינטרקום לשער, אינטרקום ביתי, אינטרקום לבניין ועוד.

יצירת קשר
חדשנות ייחודיות ואוטומציה

ארמגדון הוקמה בשנת 2006, תחילה כחברה המתמחה בתחום האודיו-וידאו, אך לאחר מספר שנים הרחיבה החברה את שירותיה וכיום היא נותנת פתרונות מקיפים, חדשניים ואולטרה-חכמים בכל עולם הבית החכם, האוטומציה, הבקרה והשליטה ובכל מה שמכנים לעיתים “מתח נמוך”.

יצירת קשר
שירות

אנו מבינים כמה חשוב הבית או העסק עבורכם, והבחירה בחברת אינטגרציית מערכות ובקרה היא החלטה חשובה. אנו מספקים תמיכה מוחלטת כך שלקוחותינו יכולים להיות בטוחים ורגועים שהפרויקט בידיים שלנו, לאורך כל הדרך

אינטגרציית מערכות

בחברת אינטגרציית מערכות ובקרה היא החלטה חשובה. אנו מספקים תמיכה מוחלטת כך שלקוחותינו יכולים להיות בטוחים ורגועים שהפרויקט בידיים שלנו, לאורך כל הדרך.

הצוות

עובדים אצלנו אנשי מקצוע מיומנים שיודעים אילו טכנולוגיות ועיצובים הם הנכונים לסגנון החיים של הלקוחות ופועלים להביא את הקדמה הטכנולוגית לחיים שלהם.

חומרי הגלם

כל פרטי הציוד שאנו ממליצים ומספקים הינו באיכות הגבוהה. אנו מאמנים כי אין פרטים לא חשובים. החל מבורג הכי קטן, כבל מגשר הקצר ביותר לבין מסך הגדול ביותר - הכל עבר את בחינת איכות שלנו ואנו מאמנים כי זה המוצר הנכון.

הבית החכם
של ארמגדון

בית חכם הוא קודם-כול בית ולכן הוא עניין אישי – כל אחד לפי אורח החיים שלו ובהתאם למבנה הבית והאפשרויות הטכניות הגלומות בו ובמכשור הקיים. אנחנו מקפידים לייעץ ללקוח לאחר בירור רצונות ולאחר הסברים מקיפים – מה ניתן לעשות, מה צריך לרכוש, מה עבודת ההתקנה דורשת ומה הן העלויות.