ראשי > תחומי שירות > אפליקציית שליטה
armagedon-new-website_finalicons

אפליקציית שליטה

מערכת שליטה

אפליקציית שליטה היא רכיב מרכזי בבית החכם – היא ממקסמת את היכולת לפקד על מערכות החשמל ואביזרי החשמל בבית ובכך מוסיפה נוחות ואטרקטיביות. היא מאפשרת שליטה, גם מרחוק, בטווח גדול של מערכות חשמל בבית. מדובר בממשק פיקוד אינטואיטיבי ונוח.יש אפליקציות שמגיעות יחד עם המוצר (ובדרך-כלל לא נדרש תשלום עבורן) ויש אפליקציות שליטה מרכזיות ורב-שימושיות שאנחנו מפתחים. את אפליקציית השליטה אנו מפתחים עבור אביזרי החשמל הנמצאים ברשות הלקוח ושיוצרו כך שניתן "לדבר" איתם. אפליקציית השליטה מרכזת בצורה נוחה ומאירת עיניים את כל מה שיש לבית להציע – החל משליטה במיזוג ובתאורה, דרך שליטה באינטרקום ומערכות האזעקה וכלה במערכת האודיו-וידאו של הבית. מבנה האפליקציה נגיש מאוד – מעוצב בעזרת כפתורים ותמונות ברורות.חשוב להדגיש כי אפליקציית השליטה מהווה גישה נוחה למכשירים השונים בבית, אבל היא עצמה איננה אמצעי אוטומציה. היא, למשל, לא אחראית על יצירת הקשר בין מערכת התריסים והחלונות לבין מערכת המיזוג, או בין מערכת התאורה למערכת האודיו בבית. התניות חדשות בין המערכות בבית הן עניין של יצירת אוטומציה נוספת בבית.אפליקציית השליטה מטרתה לשלוט במרוכז במערכות הקיימות – בהתאם ליכולות שלהן.

יצירת קשר
חדשנות ייחודיות ואוטומציה

ארמגדון הוקמה בשנת 2006, תחילה כחברה המתמחה בתחום האודיו-וידאו, אך לאחר מספר שנים הרחיבה החברה את שירותיה וכיום היא נותנת פתרונות מקיפים, חדשניים ואולטרה-חכמים בכל עולם הבית החכם, האוטומציה, הבקרה והשליטה ובכל מה שמכנים לעיתים “מתח נמוך”.

יצירת קשר
שירות

אנו מבינים כמה חשוב הבית או העסק עבורכם, והבחירה בחברת אינטגרציית מערכות ובקרה היא החלטה חשובה. אנו מספקים תמיכה מוחלטת כך שלקוחותינו יכולים להיות בטוחים ורגועים שהפרויקט בידיים שלנו, לאורך כל הדרך

אינטגרציית מערכות

בחברת אינטגרציית מערכות ובקרה היא החלטה חשובה. אנו מספקים תמיכה מוחלטת כך שלקוחותינו יכולים להיות בטוחים ורגועים שהפרויקט בידיים שלנו, לאורך כל הדרך.

הצוות

עובדים אצלנו אנשי מקצוע מיומנים שיודעים אילו טכנולוגיות ועיצובים הם הנכונים לסגנון החיים של הלקוחות ופועלים להביא את הקדמה הטכנולוגית לחיים שלהם.

חומרי הגלם

כל פרטי הציוד שאנו ממליצים ומספקים הינו באיכות הגבוהה. אנו מאמנים כי אין פרטים לא חשובים. החל מבורג הכי קטן, כבל מגשר הקצר ביותר לבין מסך הגדול ביותר - הכל עבר את בחינת איכות שלנו ואנו מאמנים כי זה המוצר הנכון.

הבית החכם
של ארמגדון

בית חכם הוא קודם-כול בית ולכן הוא עניין אישי – כל אחד לפי אורח החיים שלו ובהתאם למבנה הבית והאפשרויות הטכניות הגלומות בו ובמכשור הקיים. אנחנו מקפידים לייעץ ללקוח לאחר בירור רצונות ולאחר הסברים מקיפים – מה ניתן לעשות, מה צריך לרכוש, מה עבודת ההתקנה דורשת ומה הן העלויות.