ראשי > תחומי שירות > בית חכם
armagedon-new-website_finalicons

בית חכם

בית חכם

כיום, כמעט כל בית הוא בית חכם – מה שמשתנה הוא עד כמה הוא חכם. האם, למשל, מלבד רשת מחשבים, יש בבית שליטה ובקרה על התאורה והחלונות והאם הוא מצויד גם במערכות מולטימדיה עם אפליקציית שליטה. לכל בית חכם אפשרויות תכנון רבות מאוד והן נקבעות על-פי רצון הלקוח ובהתאם לתקציב.בית חכם הוא קודם-כול בית ולכן הוא עניין אישי – כל אחד לפי אורח החיים שלו ובהתאם למבנה הבית והאפשרויות הטכניות הגלומות בו ובמכשור הקיים. אנחנו מקפידים לייעץ ללקוח לאחר בירור רצונות ולאחר הסברים מקיפים – מה ניתן לעשות, מה צריך לרכוש, מה עבודת ההתקנה דורשת ומה הן העלויות. תכנון בית חכם בנוי על פירמידה של אפשרויות – מן הבסיסי ביותר ועד למורכב ולמתקדם ביותר. העלויות וההתקנה של האפשרויות הבסיסיות – נגישות יותר, בעוד האפשרויות המשוכללות דורשות תכנון והתקנה ייחודיים ואז מחיר הבית החכם עולה בהתאם.שלב שני בבית חכם מכיל את הפיקוד על המערכות החיוניות של הבית – תאורה, מיזוג, תריסים ווילונות. בעזרת חשמל חכם, תכנון ובנייה יוצרים, למשל, תאורה הנשלטת בצורה אלחוטית או שמשתנה בהתאם לכמות האור בחוץ.שלב שלישי בבית חכם כולל פיקוד ושליטה על המערכות הלא-חיוניות בבית – אינטרקום, אזעקות, מצלמות אבטחה ומולטימדיה – מערכת קולנוע ביתי, ועוד.השלב הרביעי והאחרון בבית חכם הוא גם המתקדם ביותר – והוא הביצוע של פיקוד ובקרה כוללת על כל פירמידת הבית החכם, כלומר יצירת אפליקציה אחת השולטת בכל רכיבי הבית החכם ואף יוצרת קשרים בין הרכיבים השונים, בהתאם לרצון הלקוח.

יצירת קשר
חדשנות ייחודיות ואוטומציה

ארמגדון הוקמה בשנת 2006, תחילה כחברה המתמחה בתחום האודיו-וידאו, אך לאחר מספר שנים הרחיבה החברה את שירותיה וכיום היא נותנת פתרונות מקיפים, חדשניים ואולטרה-חכמים בכל עולם הבית החכם, האוטומציה, הבקרה והשליטה ובכל מה שמכנים לעיתים “מתח נמוך”.

יצירת קשר
שירות

אנו מבינים כמה חשוב הבית או העסק עבורכם, והבחירה בחברת אינטגרציית מערכות ובקרה היא החלטה חשובה. אנו מספקים תמיכה מוחלטת כך שלקוחותינו יכולים להיות בטוחים ורגועים שהפרויקט בידיים שלנו, לאורך כל הדרך

אינטגרציית מערכות

בחברת אינטגרציית מערכות ובקרה היא החלטה חשובה. אנו מספקים תמיכה מוחלטת כך שלקוחותינו יכולים להיות בטוחים ורגועים שהפרויקט בידיים שלנו, לאורך כל הדרך.

הצוות

עובדים אצלנו אנשי מקצוע מיומנים שיודעים אילו טכנולוגיות ועיצובים הם הנכונים לסגנון החיים של הלקוחות ופועלים להביא את הקדמה הטכנולוגית לחיים שלהם

חומרי הגלם

כל פרטי הציוד שאנו ממליצים ומספקים הינו באיכות הגבוהה. אנו מאמנים כי אין פרטים לא חשובים. החל מבורג הכי קטן, כבל מגשר הקצר ביותר לבין מסך הגדול ביותר - הכל עבר את בחינת איכות שלנו ואנו מאמנים כי זה המוצר הנכון.

הבית החכם
של ארמגדון

בית חכם הוא קודם-כול בית ולכן הוא עניין אישי – כל אחד לפי אורח החיים שלו ובהתאם למבנה הבית והאפשרויות הטכניות הגלומות בו ובמכשור הקיים. אנחנו מקפידים לייעץ ללקוח לאחר בירור רצונות ולאחר הסברים מקיפים – מה ניתן לעשות, מה צריך לרכוש, מה עבודת ההתקנה דורשת ומה הן העלויות.