ראשי > תחומי שירות > חשמל חכם
armagedon-new-website_finalicons

חשמל חכם

על השיאות בכמה מילים

החשמל החכם קיים בשתי צורות – קווית ואלחוטית, כאשר המערכות הקוויות מחולקות לשני סוגים – קווית KNX וקווית ביתית (מערכת הבית של היצרן הספציפי). כל מערכת מורכבת מהיחידות המבצעות ומממשק משתמש (פאנל עם לחצנים על הקיר).במערכת האלחוטית קיימת יחידת ממשק המשולבת עם יחידת ביצוע, וכמו-כן משולבת בה יחידת רדיו המחברת בין שאר רכיבי המערכת.המערכת הקווית אמינה יותר, אך ההתקנה שלה איננה מתאימה בכל סיטואציה והיא כוללת עלות נוספת להגדלת ארון החשמל. המערכת האלחוטית יקרה יותר (בשל הטכנולוגיה המורכבת יותר הכרוכה בה) וההתקנה שלה אפשרית כמעט בכל סיטואציה, ללא עלויות נוספות להגדלת ארון החשמל. יחד עם זאת, החל מגודל מסוים של הבית – הבדלי המחיר בהטמעה הכוללת של שתי המערכות נעשים זניחים.למערכת חשמל חכם, אלחוטית וקווית, מספר יתרונות:ראשית, חיסכון בחשמל בזכות שימוש יעיל יותר.שנית, שליטה מרכזית נוחה יותר.ושלישית, במקרים רבים – צמצום אביזרי קצה, בזכות רב-שימושיות של ממשק ההפעלה.אנחנו בארמגדון בודקים, ממליצים, מתכננים ומתקינים חשמל חכם מתוך שקלול של מספר גורמים: ראשית, מה הלקוח רוצה. שנית, מה משתלם מבחינת מחיר בהתאם לרצון הלקוח, ושלישית – מהו מצבו של הבית. אם, למשל, מדובר בשינוי תשתית קטן בבית – נבחר במערכת אלחוטית. אם מדובר בשיפוץ גדול בדירה גדולה נמליץ על התקנת מערכת קווית ואם מדובר בשיפוץ אסתטי בלבד בדרך-כלל נמליץ על התקנת המערכת האלחוטית.

יצירת קשר
חדשנות ייחודיות ואוטומציה

ארמגדון הוקמה בשנת 2006, תחילה כחברה המתמחה בתחום האודיו-וידאו, אך לאחר מספר שנים הרחיבה החברה את שירותיה וכיום היא נותנת פתרונות מקיפים, חדשניים ואולטרה-חכמים בכל עולם הבית החכם, האוטומציה, הבקרה והשליטה ובכל מה שמכנים לעיתים “מתח נמוך”.

יצירת קשר
שירות

אנו מבינים כמה חשוב הבית או העסק עבורכם, והבחירה בחברת אינטגרציית מערכות ובקרה היא החלטה חשובה. אנו מספקים תמיכה מוחלטת כך שלקוחותינו יכולים להיות בטוחים ורגועים שהפרויקט בידיים שלנו, לאורך כל הדרך

אינטגרציית מערכות

בחברת אינטגרציית מערכות ובקרה היא החלטה חשובה. אנו מספקים תמיכה מוחלטת כך שלקוחותינו יכולים להיות בטוחים ורגועים שהפרויקט בידיים שלנו, לאורך כל הדרך.

הצוות

עובדים אצלנו אנשי מקצוע מיומנים שיודעים אילו טכנולוגיות ועיצובים הם הנכונים לסגנון החיים של הלקוחות ופועלים להביא את הקדמה הטכנולוגית לחיים שלהם.

חומרי הגלם

כל פרטי הציוד שאנו ממליצים ומספקים הינו באיכות הגבוהה. אנו מאמנים כי אין פרטים לא חשובים. החל מבורג הכי קטן, כבל מגשר הקצר ביותר לבין מסך הגדול ביותר - הכל עבר את בחינת איכות שלנו ואנו מאמנים כי זה המוצר הנכון.

הבית החכם
של ארמגדון

בית חכם הוא קודם-כול בית ולכן הוא עניין אישי – כל אחד לפי אורח החיים שלו ובהתאם למבנה הבית והאפשרויות הטכניות הגלומות בו ובמכשור הקיים. אנחנו מקפידים לייעץ ללקוח לאחר בירור רצונות ולאחר הסברים מקיפים – מה ניתן לעשות, מה צריך לרכוש, מה עבודת ההתקנה דורשת ומה הן העלויות.