ראשי > תחומי שירות > רשת מחשבים
armagedon-new-website_finalicons

רשת מחשבים

על שירות בכמה מילים

רשת המחשבים אחראית גם על תפקודן של מערכות נוספות בבית – כמו מצלמות האבטחה ומערכת האזעקה ולעיתים טלפוניה ביתית (מבוססת רשת).בעזרת מחשבה מוקדמת והתקנה יעילה אנו יוצרים שילוב נבון של רשת חוטית ואלחוטית בבית כך שהיכן שצריכים קליטה אלחוטית מעולה – היא קיימת, ללא צורך במגברים ומאריכי-טווח ל-wifi. יותר מכך – התכנון הנכון מעניק יתרונות חשובים נוספים: פחות מאמץ קליטה, פחות מאמץ למכשירים, פחות שחיקת סוללות (של המכשירים הניידים למשל).בכל בית, רשת המחשבים כוללת מודם, ראוטר, מפצל ונקודת גישה אלחוטית. כאשר מבנה הבית גדול – יש צורך בפריסה מורכבת יותר, הכוללת, בין השאר, מפצלי רשת רבים ונקודות גישה אלחוטיות נוספות – הכול במטרה לייעל את תהליך העברת הנתונים ולמקסם את איכות הקליטה והגלישה.בשורה תחתונה, תמיד נעדיף ליצור כיסוי wifi מירבי בכל מקום בבית – ואת התוצאה הזו ניתן להשיג רק בעזרת תכנון נכון של מכלול הרשת. לכן כאשר אנחנו בארמגדון מתכננים רשת מחשבים בבית, אנחנו לוקחים בחשבון מכשולים אפשריים ומונעים אותם מראש.בשורה תחתונה – כיום ניתן להבטיח קליטה אלחוטית יעילה ומעולה בכל מקום בבית. ולכל בעיה ניתן למצוא פתרון – זה רק עניין של תכנון נכון, לצד פתרונות יצירתיים כשעולה הצורך.

יצירת קשר
חדשנות ייחודיות ואוטומציה

ארמגדון הוקמה בשנת 2006, תחילה כחברה המתמחה בתחום האודיו-וידאו, אך לאחר מספר שנים הרחיבה החברה את שירותיה וכיום היא נותנת פתרונות מקיפים, חדשניים ואולטרה-חכמים בכל עולם הבית החכם, האוטומציה, הבקרה והשליטה ובכל מה שמכנים לעיתים “מתח נמוך”.

יצירת קשר
שירות

אנו מבינים כמה חשוב הבית או העסק עבורכם, והבחירה בחברת אינטגרציית מערכות ובקרה היא החלטה חשובה. אנו מספקים תמיכה מוחלטת כך שלקוחותינו יכולים להיות בטוחים ורגועים שהפרויקט בידיים שלנו, לאורך כל הדרך

אינטגרציית מערכות

בחברת אינטגרציית מערכות ובקרה היא החלטה חשובה. אנו מספקים תמיכה מוחלטת כך שלקוחותינו יכולים להיות בטוחים ורגועים שהפרויקט בידיים שלנו, לאורך כל הדרך.

הצוות

עובדים אצלנו אנשי מקצוע מיומנים שיודעים אילו טכנולוגיות ועיצובים הם הנכונים לסגנון החיים של הלקוחות ופועלים להביא את הקדמה הטכנולוגית לחיים שלהם.

חומרי הגלם

כל פרטי הציוד שאנו ממליצים ומספקים הינו באיכות הגבוהה. אנו מאמנים כי אין פרטים לא חשובים. החל מבורג הכי קטן, כבל מגשר הקצר ביותר לבין מסך הגדול ביותר - הכל עבר את בחינת איכות שלנו ואנו מאמנים כי זה המוצר הנכון.

הבית החכם
של ארמגדון

בית חכם הוא קודם-כול בית ולכן הוא עניין אישי – כל אחד לפי אורח החיים שלו ובהתאם למבנה הבית והאפשרויות הטכניות הגלומות בו ובמכשור הקיים. אנחנו מקפידים לייעץ ללקוח לאחר בירור רצונות ולאחר הסברים מקיפים – מה ניתן לעשות, מה צריך לרכוש, מה עבודת ההתקנה דורשת ומה הן העלויות.