ראשי > תחומי שירות > WI-FI ווי-פיי
armagedon-new-website_finalicons

WI-FI ווי-פיי

רשת אלחוטית

מה בסך הכול אנו רוצים – שה-wifi יעבוד כמו שצריך, שהגלישה תהיה רצופה, ללא נפילות, ושהיא תהיה מהירה, ללא האטות ועיכובים אקראיים. אנחנו רוצים שהגלישה באינטרנט תהיה חלקה, שנוכל לראות סרט בכיף, בלי "הפסקות" לא רצויות, ושנוכל ליהנות ממוזיקה כמו שצריך.למרות מגברי wifi ומאריכי טווח שונים ומשונים, ולמרות הבטחות לגלישה מהירה על-ידי חברות הטלפון והאינטרנט – רובנו חווים בעיות בגלישה. האטה לא מוסברת. נפילות של הרשת, ועוד.אבל יש פתרונות – ניתן להשיג גלישה טובה, יציבה ומהירה בכל זמן ומקום בבית. וזה הכול עניין של תכנון נכון. למעשה מכיוון שרשת ה-wifi אחראית גם על תפקודן של כל המערכות האלחוטיות בבית, כמו מחשבים ניידים, טלפונים אלחוטיים, טאבלטים, מצלמות בייביסטר ועוד – הרי שתפקוד מיטבי של הרשת האלחוטית הוא עניין חיוני.בעזרת מחשבה מוקדמת והתקנה יעילה אנו יוצרים שילוב נבון של רשת חוטית ואלחוטית בבית כך שהיכן שצריכים קליטה אלחוטית מעולה – היא קיימת, ללא צורך במגברים ומאריכי-טווח ל-wifi. יותר מכך – התכנון הנכון מעניק יתרונות חשובים נוספים: פחות מאמץ קליטה, פחות מאמץ למכשירים, פחות שחיקת סוללות (של המכשירים הניידים למשל) ועוד.חשוב לזכור שרשת ה-wifi היא רק המשך של רשת המחשבים הקווית. בכל בית, רשת המחשבים כוללת מודם, ראוטר, מפצל ונקודת גישה אלחוטית. כאשר מבנה הבית גדול – יש צורך בפריסה מורכבת יותר, הכוללת, בין השאר, מפצלי רשת רבים ונקודות גישה אלחוטיות נוספות – הכול במטרה לייעל את תהליך העברת הנתונים ולמקסם את איכות הקליטה והגלישה.תמיד נעדיף ליצור כיסוי wifi מירבי בכל מקום בבית – ואת התוצאה הזו ניתן להשיג רק בעזרת תכנון נכון של מכלול הרשת. לכן כאשר אנחנו בארמגדון מתכננים רשת מחשבים בבית, אנחנו לוקחים בחשבון מכשולים אפשריים ומונעים אותם מראש.בשורה תחתונה – כיום ניתן להבטיח קליטה אלחוטית יעילה ומעולה בכל מקום בבית ולכל בעיה ניתן למצוא פתרון – זה רק עניין של תכנון נכון, לצד פתרונות יצירתיים כשעולה הצורך.

יצירת קשר
חדשנות ייחודיות ואוטומציה

ארמגדון הוקמה בשנת 2006, תחילה כחברה המתמחה בתחום האודיו-וידאו, אך לאחר מספר שנים הרחיבה החברה את שירותיה וכיום היא נותנת פתרונות מקיפים, חדשניים ואולטרה-חכמים בכל עולם הבית החכם, האוטומציה, הבקרה והשליטה ובכל מה שמכנים לעיתים “מתח נמוך”.

יצירת קשר
שירות

אנו מבינים כמה חשוב הבית או העסק עבורכם, והבחירה בחברת אינטגרציית מערכות ובקרה היא החלטה חשובה. אנו מספקים תמיכה מוחלטת כך שלקוחותינו יכולים להיות בטוחים ורגועים שהפרויקט בידיים שלנו, לאורך כל הדרך

אינטגרציית מערכות

בחברת אינטגרציית מערכות ובקרה היא החלטה חשובה. אנו מספקים תמיכה מוחלטת כך שלקוחותינו יכולים להיות בטוחים ורגועים שהפרויקט בידיים שלנו, לאורך כל הדרך.

הצוות

עובדים אצלנו אנשי מקצוע מיומנים שיודעים אילו טכנולוגיות ועיצובים הם הנכונים לסגנון החיים של הלקוחות ופועלים להביא את הקדמה הטכנולוגית לחיים שלהם.

חומרי הגלם

כל פרטי הציוד שאנו ממליצים ומספקים הינו באיכות הגבוהה. אנו מאמנים כי אין פרטים לא חשובים. החל מבורג הכי קטן, כבל מגשר הקצר ביותר לבין מסך הגדול ביותר - הכל עבר את בחינת איכות שלנו ואנו מאמנים כי זה המוצר הנכון.

הבית החכם
של ארמגדון

בית חכם הוא קודם-כול בית ולכן הוא עניין אישי – כל אחד לפי אורח החיים שלו ובהתאם למבנה הבית והאפשרויות הטכניות הגלומות בו ובמכשור הקיים. אנחנו מקפידים לייעץ ללקוח לאחר בירור רצונות ולאחר הסברים מקיפים – מה ניתן לעשות, מה צריך לרכוש, מה עבודת ההתקנה דורשת ומה הן העלויות.